Formularz zgłoszeniowy
na półkolonie i obozy

  Formularz zgłoszeniowy
  na treningi

   Skip to main content

   Szkolenia

   Info organizacyjne

   Tenis dla dzieci

   Tenis dla dzieci

   TENISOWE PRZEDSZKOLE (4-6 lat)

   Tenisowe przedszkole zostało stworzone z myślą o najmłodszych. Zapraszamy wszystkie dzieci od 4 roku życia do stawiania pierwszych kroków na korcie tenisowym. Głównym zadaniem realizowanym podczas tych zajęć jest rozwijanie koordynacji ruchowej, której opanowanie stanowi bazę oraz warunek późniejszego przyswojenia umiejętności technicznych. Zajęcia sportowe prowadzone są w formie gier i zabaw tenisowych dla dzieci.

   SZKÓŁKI TENISOWE (6-18 LAT)

   W naszej akademii prowadzimy naukę oraz doskonalenie gry w tenisa we wszystkich kategoriach wiekowych i na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy dzieci od 6-7 roku życia, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w treningach mini, midi i maxi tenisa. Nasi doświadczeni trenerzy w prosty i zrozumiały sposób pozwolą poznać technikę i taktykę gry. Nauczą od podstaw, ale też pozwolą efektywnie doskonalić zdobyte już umiejętności.

   Zajęcia dla dzieci odbywają się w grupach 4 lub 6 osobowych( grupy dobierane są pod względem wiekowym oraz stopnia zaawansowania). Częstotliwość zajęć to 1,2, 3 lub 4 razy w tygodniu.

   W przypadku grup początkujących zalecamy 2 treningi w tygodniu. Dla dzieci z dłuższym stażem treningowym, chcących startować w turniejach zachęcamy do udziału w treningach tenisowych 2-4 razy w tygodniu i treningach ogólnorozwojowych 1-2 razy w tygodniu.

   TRENINGI INDYWIDUALNE

   Rozpoczynasz przygodę z tenisem? A może jesteś już doświadczonym graczem i pragniesz doskonalić technikę pod okiem trenerów? Zapraszamy wszystkich na indywidualne lekcje nauki gry w tenisa z instruktorami w naszej Akademii. Zalecamy traktować treningi indywidualne jako dodatek do podstawowej bazy szkoleniowej jaką są treningi grupowe. Dla dzieci początkujących poniżej 10 roku życia polecamy przede wszystkim zajęcia z rówieśnikami. Poziom treningów indywidualnych zależy od stopnia zaawansowania . W ramach zajęć proponujemy:

   • nauczanie od podstaw
   • doskonalenie techniki gry
   • sparingi
   • konsultacje

   TRENINGI OGÓLNOROZWOJOWE

   Zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczone są dla wszystkich dzieci od 8-9 roku życia, a zwłaszcza startujących w turniejach tenisowych. W tenisie oprócz prawidłowej techniki i myślenia taktycznego na korcie, bardzo ważne jest przygotowanie sprawnościowe, które jest bazą wyjściowa do szybkiego przyswajania umiejętności tenisowych. Na treningach koncentrujemy się nad rozwojem szybkości, zwinności, koordynacji, umiejętności prawidłowego biegania i innych niezbędnych cech, zwiększających tenisowy potencjał.

   Treningi dla dorosłych

   Treningi dla dorosłych

   TRENINGI GRUPOWE

   Zapraszamy do udziału w treningach w max. 4-5 os grupach początkujących i zaawansowanych. Czas trwania treningu – 1h. Na miejscu udostępniamy sprzęt – bezpłatnie. Zajęcia głównie odbywaja się w tygodniu w godzinach popołudniowych 18.00-22.00, ale również organizujemy pojedyńcze sesje poranne w godz. 8.00-10.00.

   TRENINGI INDYWIDUALNE i DWÓJKOWE

   Rozpoczynasz przygodę z tenisem? A może jesteś już doświadczonym graczem i pragniesz doskonalić technikę pod okiem trenerów? Zapraszamy wszystkich na  lekcje nauki gry w tenisa z trenerami w naszej Akademii. Preferujemy prowadzenie zajęć indywidualnych i dwójkowych w tygodniu w godzinach 7.30-12.00.  Poziom treningów  zależy od stopnia zaawansowania . W ramach zajęć proponujemy:

   • nauczanie od podstaw
   • doskonalenie techniki gry
   • sparingi
   • konsultacje

   KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

   Kursy prowadzimy w formie zajęć grupowych, max 5os w grupie. Jezeli chcesz rozpoczac przygode z tenisem, skontaktuj sie z nami, aby poznać aktualne terminy rozpoczynających się kursów tenisa dla początkujących.

   TRENINGI DEBLOWE

   1,5 h treningi deblowe w formie zajęć grupowych. Specyfika zajęć:

   • poznajemy podstawowe zasady taktyczne gry podwójnej
   • doskonalimy umiejętność współpracy i komunikacji z partnerem
   • uczymy, jak zachowywać się przy siatce i doskonalimy umiejętność gry voleyem
   • rozwijamy szybkość, zwrotność i koordynację poprzez uzupełniający trening ogólnorozwojowy

   Treningi dla osób dorosłych na poziomie min. średniozaawansowanym.

   Vouchery

   Vouchery

   Podaruj tenisowy prezent w formie vouchera. Do wyboru:

   • szkółki tenisowe
   • treningi indywidualne
   • kursy dla dorosłych
   • sportowe półkolonie
   • obozy tenisowe
   • bony w naszym sklepie tenisowym
   • i inne
   Cennik

   Cennik

   Cennik zajęć 2024/2025

   Forma zajęć 1x w tygodniu 2x w tygodniu 3x w tygodniu
   TENISOWE PRZEDSZKOLE 260 zł/mc 520 zł/mc -
   SZKÓŁKI TENISOWE 260 zł/mc 520 zł/mc 780 zł/mc
   DOROŚLI Początkujący 280 zł/mc 560 zł/mc -
   DOROŚLI Zaawansowani 320 zł/mc 640 zł/mc -
   TRENING INDYWIDUALNY od 210 zł/trening
   TRENING DWÓJKOWY 250 zł/trening